Forum Happysad

Pełna wersja: zalążek nowej piosenki na 5 płytę!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

na koncercie w Bielsku Białej chłopcy zagrali kawałek zapowiadający kolejny utwór na nową płytę <3 udało mi się nawet wyszperać w necie tekst piosenki, bo na nagraniu średnio to słychać. enjoy!

Ta krew jest słodka, ta krew, ta krew
ta krew jest słodka, ta krew, ta krew
ta krew jest wrząca

Uciekam od ulic miast
i przyklejam się do drzew
i celują we mnie gromy i poluje na mnie deszcz.

Uciekam od ulic miast
i byle dalej, byle gdzie
jakby niczyje coś, niczym bezpański pies.

Ta, taaa, taa, taaa, taaaaa,taa.

Pali, pije, rwie i dusi mnie od środka,
bo nie trafiło na z plasteliny chłopca

I jak wartki potok płynie we mnie krew

ta krew jest wrząca, ta krew, ta krew

Uciekam od ulic miast
i przyklejam się do drzew
celują we mnie gromy i poluje na mnie deszcz

Uciekam od ulic miast
i byle dalej, byle gdzie
jakby niczyje coś, niczym bezpański pies

Portfel, fajki
Klucze, światło, drzwi

jak się wam podoba? ja prawdę powiedziawszy na razie nie potrafię się przekonać do tego kawałka. może to przez kiepską jakość, może dlatego że jest jeszcze nie do końca dopracowany, nie wiem, ale mi nie podchodzi :/
Tekst troche straszny, chyba sie chłopaki za dużo Zmierzchu naoglądali! Duży uśmiech Żartuję! Podoba mi się, brzmi fajnie, mocno w stylu grupy. Wydaje sie że jak będzie wiecej takich piosenek to bedzie dobry album.
Tekst mi sie bardzo podoba, kojarzy mi sie troche z "ze mna mozna tylko pojsc na wrzosowisko i zapomniec wszystko", takie luzne skojarzenie Oczko
Mnie się bardzo podoba i zazdroszczę bardzo tym, którzy słyszeli to jako pierwsi Oczko
Może być z tego coś fajnego jak to ładnie dopracują, czekam na nową płytę z niecierpliwością Uśmiech
Brzmi dobrze, teksty trochę ponury jak na zespół, ale ogólnie słuchało sie tego dobrze, pomijając oczywiście słabą jakość nagrania. Zresztą nie wiadomo jeszcze czy kawałek na pewno na płytę trafi. Ale jest fajny, tak.
Zaciekawiło mnie, nie jest aż tak ponury jak piszecie, dobry jest. Nie obraziłbym się na płytkę w takich klimatach.
Ja też się nie mogę doczekać nowej płyty już, niech nagrywają więcej takich dobrych kawałków i sklejają to w całość jak najprędzej!!!
A mnie się podoba, zajebiste jest : D Tekst kojarzy mi się trochę z kawałkiem Pidżamy, ale stylistycznie to już dwa różne światy. Ciekawe czy tylko ten kawałek będzie w takim mrocznym klimacie, czy cała płytka pójdzie w tę stronę?
mnie sie podoba rytm kawalka. jak to dopracuja to moze z tego wyjsc naprawde fajny numer. no i tekst jest dobry, faktycznie taki troche pod pp, ale to komplement w tym przypadku Duży uśmiech
Stron: 1 2
Przekierowanie