Forum Happysad

Pełna wersja: [singiel] Nostress/Łydka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
nostress/łydka to przygotowany specjalnie z okazji trasy koncertowej singel zespołu happysad. Ukazał się w limitowanej edycji 1000 sztuk. Prócz utworów audio zawiera on również materiały video.

Audio:

"nostress – wersja radiowa"
"nostress – wersja demo"
"nostress – wersja sylwestrowa"
"łydka – wersja radiowa"
"łydka – wersja szybka"
"łydka – rmx by Zdzisio"

Video:

"nostress"
"od kiedy ropą"
"nic tu po nas (aut. Ola i miferst)"

A jak się podobają te wersje piosenek? Może ktoś posiada jeden z tego limitowanego tysiąca singli? Cyklop
a ja tych z singla wykonań nie słyszałam szczerze mówiąc. a w sumie ciekawa jestem "szybkiej wersji" Łydki, nie powiem Ninja
Ja słyszałam chyba tylko raz u kogoś i zapomniałam sobie "wyczarować" hehehe Duży uśmiech Dobrze że mi przypomnieliście Duży uśmiech
też nie znam w ogóle tego singla, ciekawe jak to brzmi. ale fajnie było by mieć taką limitowaną płytkę nawet jeśli to tylko dwa utworki w różnych wersjach <3
Też nie znam, nawet nie wiedziałem że coś takiego jest! Ale myślę że na youtube na pewno się da znaleźć wiec można posłuchać bez szukania plyty! Duży uśmiech Jak tylko poszukam to dam linka!
Drateffka, to czekam na efekty twojego szperania Duży uśmiech
Ooooo tego tez jeszcze nie slyszalem Duży uśmiech Jak ktos znajdzie to ja rowniez poprosze!
jak dla mnie totalny niewypał. Rozumiem przerabiać piosenki ale... bardzo średnio im to wyszło.
(03-20-2012 05:59 PM)Dentek napisał(a): [ -> ]Ooooo tego tez jeszcze nie slyszalem Duży uśmiech Jak ktos znajdzie to ja rowniez poprosze!

Ja też! Ja też! Nie słyszałam nigdy i jestem bardzo ciekawa.
A to proszę bardzo, skoro nie macie, tutaj można sobie pożyczyć Oczko http://rapidshare.com/files/57027847/Hap...ingiel.zip
Stron: 1 2
Przekierowanie