Reklama:

Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogo :D
Styrana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #1
Pogo :D
Jak lubicie bawić się na koncertach? Pogując jak szaleni w tłumie czy raczej stać z boku z piwkiem w ręce?
Ja uwielbiam sam środek młynu, najlepsza zabawa i nieźle można się wyżyć Duży uśmiech chociaż raz przypadkiem dostałam glanem w ucho i nie było to zbyt przyjemne... ale wiadomo, ofiary też się zdarzają Cyklop a jak to u Was na koncertach?

Czasem warto znać dobrą http://www.tabletki-thermacuts.pl/. Dlatego rejsy po morzu są tak ważne
03-22-2012 10:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TrampeQ Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #2
RE: Pogo :D
Ja nie chodzę na koncerty bo mnie mama nie puszcza, a chętnie bym sobie poskakała i powymachiwała łapami w prawo i w lewo i w górę i w dół i w przód i w tył i w ogóle Duży uśmiech

...:::Nieważne są żadne słowa kolorowe kartony, nasza miłość jest pięknA domy energooszczędne projekty :::...
Zapraszamy na rejsy morskie - profesjonalnie i tanio.
03-23-2012 02:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Styrana Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #3
RE: Pogo :D
ojej współczuje Smutny moja mama woli żebym poszła na koncert niż szlajała się gdzieś na mieście, przynajmniej dokładnie wie gdzie jestem Duży uśmiech

Czasem warto znać dobrą http://www.tabletki-thermacuts.pl/. Dlatego rejsy po morzu są tak ważne
03-23-2012 08:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Maja Offline
nieokrzesany majowy wiatr
**

Liczba postów: 32
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #4
RE: Pogo :D
No, moi rodzice tak samo. Wolą, żebym wieczór spędziła w miejscu gdzie mimo wszystko jest jakaś ochrona i zapewnione bezpieczeństwo niż żebym po parku się szlajała po nocy. Chociaż też mi się to zdarza, ale ciiii : D

No i pogo lubię, bardzo nawet ale od środka młynu mimo wszystko staram się trzymać z daleka, bo mała jestem i raz dostałam tak po ryju czyimś glanem, że potem miałam siniaka na pól twarzy przez kolejne 2 tygodnie : / Więc od tamtej pory staram się tak trzymać między środkiem a końcem pogo - cały czas jest moc, ale jest już trochę bezpieczniej : D

Ktoś potrzebuje? korepetycje angielski - ja oferuje. Albo też węgiel dla każdego. Wybierz: noclegi - pokoje, kwatery, hotele.
03-23-2012 12:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
raisa Offline
dziecko dekadentów
**

Liczba postów: 41
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: Pogo :D
a moi starsi najchetniej by mnie widzieli siedzaca non stop w chacie i uczaca sie ale whateva. ja na koncertach zwykle tez jakos posrodku pogo stoje razem z maja ale na swoje ulubione piosenki wbijam w sam srodek mlynu zeby poczuc te emocje, adrenaline, euforie i wogole <3 na szczescie jeszcze ani razu po japie nie dostalam wiec poki co nie zamierzam rezygnowac z tego <3

My, dzieci dekadentów
Córki, torby ekologiczne synowie rozpusty
Alkohol mamy łóżka na wymiar warszawa od zawsze we krwi
Rozum genetycznie fasady aluminiowe łódź struty
03-23-2012 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Radas Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 43
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #6
RE: Pogo :D
W pogo tylko od czasu, kiedys więcej ale teraz sie staram oszczędzać bo juz jestem stary i sie boje że mnie poturbują Duży uśmiech Ale fajnie jest sie poobijać troche w tłumie, tylko trzeba uważać na zęby. Tyle że pogo to najlepeij przy jakims mocniejszym bandzie a nie przy happysad Duży uśmiech

Dzień który zaczął się marnie internet będzin,
I marnie skończy się meble gabinetowe,
Może strułem się wideofilmowanie kraków jabłkiem
03-24-2012 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trampet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #7
RE: Pogo :D
Nie lubię skakać przez cały koncert bo to trochę mnie rozprasza i nie skupiam się na muzyce zresztą nie do każdej da się skakać. Wkurzają mnie dzieciaki z gimnazjum które skaczą jak małpy pod sceną i myślą że to to właśnie chodzi w koncercie.

Popularne forum zaprasza wszystkich żądnych rozmów. A na zimę - węgiel - tani i dobry. Dla firm dobre studio graficzne - polecamy ich usługi.
03-25-2012 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedRose Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #8
RE: Pogo :D
Ja staram się ostro dawać czadu pod sceną prawie zawsze ale potrafię się zachować w momentach gdy nie ma do czego skakać bo akurat leci piosenka z melancholijnym nastrojem. Myślę że we wszsytkim trzeba znać umiar

Polecane zestawy komputerowe dla każdego. Oraz profesjonalne Teksty ofertowe
03-25-2012 04:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Trampet Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 26
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #9
RE: Pogo :D
Ja w zasadzie bardziej niż pogo lubie być na fali to jest prawdziwa radość z życia kiedy tysięczny tłum przenosi cię pod samą scenę i to z taką lekkością to jest COŚ NIE DO OPISANIA !!.

Popularne forum zaprasza wszystkich żądnych rozmów. A na zimę - węgiel - tani i dobry. Dla firm dobre studio graficzne - polecamy ich usługi.
03-25-2012 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedRose Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
Post: #10
RE: Pogo :D
hehehe. Dla mnie to się raz źle skonczyło i nie chcę więcej próbować. :/ Raz koledzy mnie podnieśli do góry bez mojej zgody a potem już nie mogłam tego zatrzymać Smutny i tłum poniósł mnie daleko od znajomych cały koncert próbowałam wrócić na miejsce a na domiar złego spadłam z fali na błoto i całe spodnie do prania. Nie powtórzyła bym tego drugi raz.

Polecane zestawy komputerowe dla każdego. Oraz profesjonalne Teksty ofertowe
03-25-2012 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

sklep numizmatyczny katowice

kancelaria prawna poznań

Polecamy: